TON سریع‌ ترین بلاک‌ چین جهان

در 31 اکتبر 2023، ارز دیجیتال TON با دستیابی به رکورد قابل توجه 104,715 تراکنش در ثانیه و انجام 107,652,545 تراکنش در عرض 25 دقیقه در طول اولین آزمایش عملکرد عمومی خود، رکورد جهانی جدیدی را ثبت کرد.

این موفقیت که توسط CertiKCommunity نظارت و تایید شده است، TON را به عنوان سریع‌ ترین و مقیاس‌ پذیر ترین بلاک‌چین در جهان معرفی می‌کند که از سرعت پردازش تمامی بلاک چین‌های L1 و شبکه‌های پرداخت متمرکز معروف مانند پی پال، ویزا و مستر کارت بهتر عمل می‌کند.

افزایش اخیر قیمت بیت کوین، احساسات سرمایه گذاران را بر اساس شاخص ترس و طمع بیت کوین به سمت “طمع” تغییر داده است، این در حالی است که شاخص ترس و طمع به مدت 15 روز در این منطقه باقی مانده است، وضعیتی که از نوامبر 2021 مشاهده نشده است.

کلید عملکرد عالی ارز تون کوین (TON) ترکیب منحصر به فرد آن با استفاده از شاردینگ افقی است. این طراحی به طور قابل توجهی سرعت تراکنش را افزایش می دهد و در عین حال عدم تمرکز و امنیت را نیز تقویت می کند.

این رکورد پتانسیل و قابلیت های TON را برای پشتیبانی از اکوسیستم Web3 مبتنی بر TON در تلگرام، تبدیل پیام رسان به یک SuperApp غیر متمرکز جهانی و قرار دادن رمز ارز در هر جیب نشان می دهد.

در مواقعی که امنیت و حریم خصوصی اینترنت در حال تبدیل شدن به مسائلی حیاتی برای کاربران هستند، بلاک چین ارز TON  در حال رفع این مشکلات است. TON با ایجاد یک اکوسیستم Web3 در پیام رسان تلگرام به میلیاردها نفر این فرصت را می دهد که هویت دیجیتال، داده ها و دارایی های خود را داشته باشند.

شبکه TON یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2023 در سوئیس تاسیس شد. بنیاد TON صد در صد توسط جامعه تأمین مالی می شود و در راستای منافع جامعه عمل می کند و از طرح های همسو با مأموریت شبکه باز پشتیبانی می کند.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *