درباره

باهم آشنا شویم

سهم اندک من و تو از این جهان رسیدن به تمام موفقیت هاست...

خدمات

مشاوره تکنولوژی های اورژانسی:

اگر در کسب و کارتان هدفی دقیق برای خودتان انتخاب کرده اید در دنیای امروزی پسرفت خواهید کرد. تکنولوژی ها روزانه در حال فتح قله های جدیدی در حوزه های مختلف هستند و بدون داشتن نگاهی نو در فرآیندهای کاری خود نمی توانید به بهترین چشم انداز ممکن از بهترین راه ممکنه برسید. تکنولوژی های ارتباطی از یک سو و فرآیندهای نوین جهان گستر در حوزه های مختلف از سوی دیگر نتیجه تحقیقاتی خواهد بود که کسب و کار شما را دگرگون خواهد کرد و شتابی باورنکردنی به پیشرفت کاری شما خواهد داد که برای روزهایی که فارق از این تکنولوژی اورژانسی عمل نموده اید، بر خود خرده خواهید گرفت.

طراحی رابط کاربری:

رابط کاربری که به آن UI نیز گفته می‌شود در واقع جنبه ظاهری و بصری است که به عنوان واسط تعامل کاربر با سیستم شناخته می‌شود. رابط کاربری همان ارائه‌ای است که شما از سایت یا اپلیکیشن خود دارید و در نقش یک عامل برای تعامل بهتر با سیستم ظاهر می‌شود. واسط کاربری باید طوری طراحی و آماده‌سازی شود که به ساده‌ترین شکل ممکن تعامل و ارتباط میان کاربر و سیستم برقرار شود. با رابط کاربری بهینه شده بر مبنای آخرین متدها و استانداردهای علمی و فرهنگی و روانشناختی، طراحی و ایجاد می کنیم و کمک به بهبود رابط های کاربری موجود شما نیز به صورت پروژه ای و یا مشاوره ای ممکن می باشد.

طراحی UX:

در دنیای طراحی دیجیتال، UX به هر چیزی که بر تعامل کاربر با یک محصول دیجیتال تأثیر می‌گذارد، اشاره دارد. UI به‌طور خاص با دستگاه‌های دیجیتال و وب‌سایت‌ها و توانایی مردم در استفاده از آن‌ها سروکار دارد. این در حالی است که تجربه کاربر اصطلاحی است که به‌طور گسترده‌تری با یک نام تجاری ، محصول یا خدمات ارتباط برقرار می‌کند. یعنی درحالی‌که اصطلاح UX نیز اغلب درزمینهٔ دستگاه‌ها یا وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود اما لزوماً محدود به محصولات دیجیتال یا سایت‌ها نیست. UX تلاش می‌کند احساس شما در خصوص استفاده از یک محصول یا سایت خوشایند باشد.

دیجیتال برندینگ:

دیجیتال برندینگ فرآیندی خلاق و استراتژیک است که به ایجاد ارتباط بین مشتری و محصولات یا خدمات شما کمک می‌کند. به معنای ساده‌تر دیجیتال برندینگ، نحوه طراحی و ایجاد برند شما از طریق وب‌سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، ویدئو و… است و در کنار آن‌ها از دیجیتال مارکتینگ و برندسازی اینترنی نیز برای رشد برند استفاده می‌شود. بنابراین با استفاده از ابزارهای دیجیتال برندینگ و آموزش مارکتینگ ، برند شما در دنیای واقعی شناخته می‌شود و به افزایش آگاهی، تصویر و سبک برند‌تان کمک می‌کند. در این بستر مردم می‌توانند با یکدیگر و با برندها ارتباط برقرار کنند و نظرات خود را بیان کنند.

مدیریت رسانه دیجیتال:

برای دستیابی به اهداف استراتژی‌های دپارتمان دیجیتال مارکتینگ در سازمان‌ها، نمودارها، جداول آماری و ابزارهای تحلیلی کاربردی را توسعه داده‌ایم تا مخاطبان خود را کاملا بشناسید، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها را تحلیل و برای محتوای آینده صفحات رسمی‌ برنامه‌ریزی کنید. هرکدام از این رسانه های اجتماعی دارای پلتفرم مخصوص و قوانین خاص خود هستند که با آگاهی از آن‌ها می‌توانید به هدف خود برسید. مدیریت شبکه‌های اجتماعی، نیازمند دانش گسترده ای در زمینه‌های متنوع از قبیل مدیریت رشد اعضا، برندسازی در شبکه‌های اجتماعی و تحلیل رفتار کاربران نسبت به آن برند، برگزاری کمپین‌های UGC است.

استراتژی مارکتینگ:

استراتژی بازاریابی بر پایه تخصیص مناسب و هماهنگ نمودن فعالیت ها و منابع بازاریابی استوار است که به منظور تأمین اهداف عملیاتی شرکت از حیث یک بازار و یک محصول خاص برنامه ریزی و اجرا میشود. لذا، مسئله اصلی مربوط به قلمروی استراتژی مارکتینگ عبارت است از تعیین بازارهای هدف برای یک خانواده محصول با یک محصول خاص. با افزایش دسترسی افراد به اینترنت و روند رو به رشد آن، بازاریابی هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. انواع مختلفی از کانال‌های دیجیتال مارکتینگ وجود دارد. این کانال‌ها پلتفرم‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای دستیابی به مخاطبان هدف استفاده کنید.

تجارب

برنامه نویسی نرم افزار

1383 - 1402

یکی از کلیدی ترین فعالیت های من برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب، بویژه طراحی الگوریتم های بهینه برای ساختارهای مختلف در تحلیل پایگاه های داده است. به کارگیری آخرین تکنولوژی های روز مهندسی نرم افزار و شبکه برای سیستم های نرم افزاری مورد نیاز کارفرما از توانمندی های بالفعل من می باشد. استفاده از آخرین فرآیندهای امنیت داده برای بروز رسانی مستمر سیستم های طراحی شده طی بیست سال تجربه کاری مزیت ویژه ای در همکاری فیمابین خواهد بود. (فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد 1384)

طراحی گرافیک و عکاسی

1382 - 1392

همزمان با فعالیت های خود در رشته نرم افزار، شروع به آموزش و فعالیت مستمر در طراحی گرافیک و همچنین عکاسی نمودم. طراحی و عکاسی به عنوان پایه های اصلی اکثر پروژه های کاری فرهنگی و سیستم های ارتباطی از نظر بصری به عنوان یک توانمندی ویژه در راستای بهبود فرآیندهای عملی در خدمات مورد نظر کارفرمایان مطرح است. حضور در شرکت های فرهنگی و هنری به عنوان گرافیست، عکاسی صنعتی در پروژه های مختلف و نیز فعالیت 5 ساله به عنوان سردبیر هفته نامه فرهنگی و هنری موجب شد تا بهترین انتخاب های ممکن را برای شرایط مختلف برای کارفرمایان در سفارشات ایشان داشته باشم.

مدیریت روابط عمومی

1389 - 1400

به عنوان یکی از مهمترین فعالیت های سازمانی، مدیریت روابط عمومی به عنوان یکی از پر اهمیت ترین مشاغل بنده بوده است. 10 سال مدیریت روابط عمومی باشگاه مس سونگون ورزقان و مدیریت امور بین الملل به موازات آن، از شاخص ترین عملکردهای من در سالهای اخیر است. روابط عمومی حرفه ای را در راستای تحصیلات ضمن خدمت در رشته کارشناسی مدیریت روابط عمومی با گرایش مدیریت رسانه و تکمیل تحصیلات در رشته علوم ارتباطات در تبریز ادامه داده و فعالیت های فرهنگی و هنری را با تسلط کامل بر علم روابط عمومی ادامه دادم. تخصص من همراه شما در پروژه های ارتباطات عمومی خواهد بود.

مدیریت مالی و اداری

1400 - 1402

با توجه به تجربیات گذشته در زمینه طراحی و برنامه نویسی سیستم های یکپارچه مالی و اداری، اهمیت ویژه مدیریت سیستم های مالی با ویژگی های جدید ساختار مالیاتی کشور برایم جذابیت بیشتری یافت و طی سالیان اخیر به عنوان مدیر مالی در شرکت های خصوصی و کارخانجات تولیدی فعالیت مستمری داشته ام و تجربیات ویژه ای در خصوص فرآیندهای نوین مالی و مالیاتی اخذ کرده ام. بهترین راهکارهای مالی و اداری را در دو سال اخیر برای بهبود عملکرد سیستم های کاری و افزایش بهره وری برای مجموعه هایی که در آنها فعالیت داشته ام عرضه نمودم و این تجربیات برای شما نیز می تواند بسیار راهگشا باشد.

برخی تجربیات من

باشگاه مس سونگون ورزقان

مدیر روابط عمومی

کتاب آشپزی سنتی پانیذ

ویراستار و ناظر فنی چاپ

کتاب دسرهای سنتی پانیذ

طراح گرافیست و صفحه آرایی

باشگاه مس سونگون ورزقان

مدیر امور بین الملل

موسسه فرهنگی پل ارتباطات

مدیر عامل

هفته نامه نسیم ارسباران

سردبیر

شرکت نیکا میهن آرا

مدیر مالی و اداری

شرکت مهرکاشانه تبریز

رئیس امور مالی